• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Bahar Modası

  • 1 Star
    Loading...

Çiçekler açtı… Mis gibi havayı içimize çekeceğimiz kelebek neşesinde bahar geldi, tabi bahar modası da geldi. Ne tam yazlık ne de kışlık kıyafetler dolaba yakışmamaya, baharın şenliğine ayak uyduramamaya başladı. Ne mi yapılacak? Tril tril yarım kol bluzlar, dizde biten mevsimlik etekler, kot ceketler, penyeden taytlar; rengarenk şallarla süslenecek. Bahar kombinlerinin dolapta yerinin bulmasının zamanı geldi. Pileli eteklerin üstüne giyilebilecek sade penye bluzlar ile babetler; akşam serinliğine karşı alınabilecek şallar; bu mevsimin kombinlerinden. İş hayatında artık çamur, soğuk, yağmur derdi yok. Beyaz renkleri kullanmanın tam sırası.

Beyaz renkli eteğin üstüne volanlı bir gömlek ve alta stiletto ile bahar mevsiminde iş şıklığı yine sizleri bekliyor. Hafta sonu gezmelerinde, arkadaş buluşmalarında, akşam eğlencelerinde; hafif deriden yapılmış ceketler; altına parlak tayt ve topuklu ayakkabı ile ilgi odağı olmamak bir mucize olacak.

Elbise Seçimi Nasıl Yapılır

Şortlar bu sene de yine çok moda. Çeşit çeşit model ve renkte şortlarla yine rahat, yine güzel olma zamanı. Kot şortların daha çok koyu tonlarının moda olduğu bu sezonda; üstüne mutlaka açık tonlarda giymeniz gereken tişört veya bluzlar başarılı bir takım çalışması yaratacaktır. Bez ayakkabılar ise her zamanki gibi yine kurtarıcı. Kışın soğuğundan, yağmurundan dolaba kaçan bez ayakkabılar artık dışarı çıkmalı! Çünkü şortların altına yaz mevsiminde sandalet, bahar mevsimindeyse en çok bez ayakkabı yakışmakta.