• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Damatlık Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

2018 Damatlık Modelleri

Düğün denince akla her ne kadar bembeyaz kıyafeti içinde gelin gelse dahi damatların gelinlerin yanında sönük kalması günümüzün bu zamanlarında pek de söz konusu değil. Eski zamanlarda ise damat düğünde sadece bir takım elbise giyerken gerek modanın değişmesi ve erkek kıyafetlerinin model açısından zenginleşmesi gerekse erkeklerin artık bakım ve görünüşlerine daha fazla özen göstermeleri bu standardı bir nevi değiştirdi. Bu nedenle damatlar artık düğünde giyecekleri kıyafetlerini seçerken gelinler kadar daha seçici olmasa da yine de çok zaman harcıyor ve daha çok özen gösteriyor. En az gelin adayları kadar seçici olan damat adayları hayatının en özel gününde doğal olarak çok şık olmak istiyor. Ancak damat adayları yakışıklı olmak uğruna rahatlığından da ödün vermiyor. Saatlerce üzerinde taşıyacağı modelin seçiminde kalitesi, modern kesiminin yanı sıra rahatlığı da öne çıkıyor. 2018 yılı için seçeceğiniz damatlık modelleri öncelikle fiziğiniz için uygun üzerinize tam oturacak bir damatlık hedefiniz olmalıdır.

2018 damatlık modellerinde aradığınız kumaş türünü bulunduğunuz mevsime göre seçmelisiniz. Çizgili ya da ekoseli takım elbise düşünüyorsanız çizgilerin ya da desenlerin birbirine uyup uymadığını kontrol etmelisiniz. Papyon kullanacak iseniz ceket kumaşınızla aynı renkte olması uygun olacaktır. Yelek kullanmak isterseniz sizi saran bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Dar bir yelek kullanırsanız sizi rahatsız edecektir. Pantolon sıkı ya da bol olmamalı, boyu sizi rahatsız etmeyecek uzunlukta olmalıdır. Ceket ise omuzları dar ya da haddinden fazla geniş olmamalıdır.

Sizlerde bu 2018 damatlık modelleri ile şıklığı yakalayabilirsiniz.