• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Gelin Saçı Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

2018 Gelin Saçı Modelleri

Gelinlik seçimleri yapıldı, ayakkabılar da uygun bir tasarım dahilinde tercih edildi. Artık 2017- 2018 sezonu için en güzel 2018 gelin saçı modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Elbette ki saç modelleri tercih ederken, kendi tarzınız oldukça önemli olsa da gelinlik modeline uygun bir model tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer ki, sırt dekoltesi olan bir gelinlik tercih ettiyseniz, bu durumda uzun saçlar dekoltenizi engelleyecektir. Böylelikle de tercih edeceğiniz modelleri daha toplu ve kısa saç modelleri arasından seçmeniz gerekiyor. Eğer ki sırtı kapalı bir gelinlik modeli tercih ettiniz ve sırt bölgesinde herhangi bir detay yok ise bu durumda isteğinize göre uzun saç tasarımlarına da yer verilebilir.

Örgü ve topuz modeller

Bu iki tasarıma ayrı ayrı yer verebileceğiniz gibi, örgü topuz şeklinde yapılacak olan tek bir model de seçimleriniz arasında olabilir. Her iki yandan örgüler yapılarak, saçın arka kısmında ise yine karmaşık bir topuz iyi bir seçim olabilir. Elbette ki 2017 gelin saçı modelleri arasından da seçim yapabileceğiniz gibi, 2018 yılına özel olarak hazırlanmış ve popüler olan bazı modeller de görseller dahilinde sizlere sunulmuştur.

Uzun arkadan örgü modeli

Tercih edeceğiniz örgü gelin saçı modelinden birisi de asimetrik şekilde konumlandırılmış örgüler arasından kullanılabilir. Elbette ki gelinlik üzerinde yer alan çiçek motiflerine uyum sağlaması için de renkli birkaç aksesuar saçlarınızda farklı bir görünüm yansıtabilecektir.