2018 Yılında Evlenen Ünlüler ve Gelinlikleri

  • 1 Star
    Loading...

2018 yılı aşk dolu bir yıl oldu. 2018 yılında birçok ünlü isim dünya evine girdi. İşte o isimler ve çok konuşulan gelinlikleri.

İBRAHİM BÜYÜKAK- NURDAN BEŞEN

İbrahim Büyükak uzun zamandır birlikte olduğu psikolog Nurdan Beşen ile dünya evine girdi. Çiftin nikâh şahidi İbrahim Büyükak’ın yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler oldu. Çiftin beykoz kundura fabrikasında düzenlenen düğün törenine sanat camiasından da çok sayıda kişi katıldı. Murat Boz, Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Yağmur Tanrısevsin ve Bensu Soral o ünlüler arasındaydı.

Nurdan Beşen düğün töreninde bel kısmında transparan detayları bulanan eteği katlı helen tarzı bir gelenlik tercih etmiş. Derin göğüs dekoltesi bulunan gelinlik uzun ve salaş kol detayın sahip.

CAN BONOMO- ÖYKÜ KARAYEL

Can Bonomo ve Öykü Karayel iki yıllık birlikteliklerini temmuz ayında Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen nikah töreni ile taçlandırdı. Törene 150 kişi katıldı.  Menajeri Ece Çelebioğlu Yeşilbaş, prodüktörü ve yakın arkadaşı Can Saban, çocukluk arkadaşı Cem Cavez ve arkadaşı Ferhat Zamanpur Can Bonomo’nun arkadaşları Süveybe Arifoğlu ve Milay Ezengin Öykü Karayel’in nikâh şahitliğini yaptı. Çift, nikah töreni sonrası Çeşme Ayayorgi koyunda parti düzenledi. Can Bonomo ve Öykü Karayel misafirlere “Düğün gecesi çektiğiniz fotoğrafları lütfen sosyal medyada kullanmayın” ricasında bulundu.

Sade bir törenle evlenen çiftin gelinlik ve damatlığı da oldukça sadeydi. Öykü Karayel’in gelinliğini ikiz kardeşi Ezgi Karayel tasarladı. Asimetrik detaylara sahip gelinliğin bir de duygulandıran çizim detayları bulunuyor. Öykü Karayel’in çocukken çizdiği gelin damat, prens ve prenses gibi  figürlerin bulunduğu resimleri annesi bugüne dek saklamış, kardeşi Ezgi Karayel ise bu çizimleri Öykü Karayel’in gelinliğine aktarmış.

ALİŞAN- BUSE VAROL

            Evlenme isteğini her fırsatta dile getiren Alişan da bu sene muradına eren ünlü isimler arsında. Buse Varol ile dünya evine giren Alişan’nın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptı. Çifte düğünde üç kilo altın takıldığı söylentiler arasında.

Buse Varol düğününde iki farklı şekilde kullanabileceği bir gelinlik tercih etti. Balık kesim transparan kol detayına sahip gelinliğin en dikkat çeken özelliği sonradan çıkartılabilen tül kuyruk detayı oldu.

MERT FIRAT- İDİL FIRAT

            Yılın en çok konuşulan çiftlerinden olan Mert Fırat ve İdil Fırat Çeşme Alaçatı’da düzenlenen törenle evlendi.  6 aylık beraberliğin ardından evlenen çifttin nikâh şahitliğini Muzaffer Yıldırım, Gülengül Arlıel, Merve Şen, Cahit İdil yaptı.

İdil Fırat düğününde kayık yaka balık kesim bir gelinlik tercih etti. Gelinliğin üzerindeki üç boyutlu çiçekler gelinliğin en dikkat çekici kısmıydı. İdil Fırat tamamı dantel olan gelinliği sade uzun bir duvak ile tamamladı.