Aksesuar Trendleri 2019 Yılında Tarzınıza Tarz Katacak

  • 1 Star
    Loading...

Aksesuar kullanmak oldukça çok sayıda kişinin sevdiği ve oldukça çok kişinin ise kullanmayı tercih etmediği bir durumdur. Çoğu kombin seçeneğinin en mühim tamamlayıcısı olan Aksesuar Trendleri 2019 yılında da, her yıl olduğu gibi değişmektedir. Kombineye, tarza ve renklere göre aksesuar seçerek ederek görünümünüzü baştan aşağı değiştirmeniz mümkündür.

Her geçen sene farklı tarzda parçalar, değişiklik aksesuarlar ve birbirinden farklı taşlarla hazırlanmış takılar trend oluyor. Aksesuar Trendleri 2019 hakkında bilgi sahibi değilseniz, sezonun en beğenilen takı modellerini sizler için araştırdık.

Tarzınıza tarz katmak, en yalın kombin seçeneklerinizi bile renklendirmek için aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Günlük yaşamda trend takı tercihi ile kombin seçeneklerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Sadece bir trend parça ile sezona ahenk sağlamak sandığınızdan çok daha basit.

Aksesuar Trendleri 2019?

Kelepçe Bileklikler

Birkaç sezondur iddialı görünmeyi seven bayanların tercihi olan kelepçe bileklikler 2019 yılının revaçta olan seçimleri arasında bulunuyor. İncesinden kalınına, düz modelinden desenlisine her tarzda kelepçe bileklik ile sezona hızlı bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz.

Kelepçe bileklik

Zincir Kemerler

Jean, etek, giysi ve tunik tarzındaki her parçada basitçe kullanabileceğiniz zincir kemerler sizi hem stil sahibi, hatta trend bir görünüme ulaştıracak. Aksesuar Trendleri 2019 arasında zincir kemerlerin hususi bir yere sahip olduğunu ve oldukça çok sayıda tasarımcının kreasyonlarında zincir kemerlerin yer aldığını belirtebiliriz.

Zincir kemer

Halka Küpeler

Altın rengi halka küpeler hem şık bir stil tamamlayıcısı, hatta son yılların en çok seçilen aksesuarı arasında yer alıyor. Siz de 2019 modasına uyum sağlamak için tarzınıza uygun olarak bir halka küpe seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Halka küpe

Tüylü Küpeler

Birbirinden ayrımlı model ve renk seçenekleri ile hemen hemen her kombin seçeneğinde kullanabilecek takılar arasında yer tüylü küpeler günlük hayatın vazgeçilmez aksesuarı olacak. Büyük tüylü küpelerle en güzel kombinelerinize tarz katmanız oldukça olası.

Tüylü küpe

Harfli Kolyeler

Kendinizin veyahut sevdiğinizin birinin isminin ilk harfinden oluşan anlamlı kolyeler sezonun en trend parçalarından olacak. Günlük yaşamda dilediğiniz kombin seçeneğinde rahatça kullanabileceğiniz harf kolyeler ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Harfli kolye

Zincir Kolyeler

Sezona damga vuracak bir başka takı modeli de zincir kolyeler oluyor. Özellikle mübalağalı ve büyük zincir kolyeler en yalın kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz trendler arasında bulunuyor.

Zincir kolye

Tarzınıza ve zevkinize uygun seçimler yaparak siz de 2019 takıları ile şık kombinlere imza atabilirsiniz.