2019 Kışı İçin Yeni Tesettür Kombinleri

  • 1 Star
    Loading...

2019 Yılına girişimizin ilk gününde siz sevgili okurlarımıza 2019 tesettür kombinleri ile bir derleme yapmak istedik. Bu yeni yıla ayak uydurmak ve modayı yakından takip edebilmemiz için birçok farklı fikir ve kombin hazırladık. Gelin bu kombinlere şimdi beraber bakalım.

2019 yılı ile birlikte önceden gördüğümüz modellerin neredeyse tamamı kumaş bakımından değişti. 2018 yılında çokça kullanılan krep kumaşlar, şifonlar yerini kadifelere bıraktı. Kadife olarak ortaya çıkan 2019 tesettür kombinleri oldukça beğeni topladı ve kombinler her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kombinler genellikle mevsime göre bizlerinden ruh halini ve doğaya olan uyumumuzu göstermektedir. Doğayla iç içe kombinler oluşturmak bizleri hem iyi hissettirir hem de mevsim ruhunu yakalamamızı sağlarlar.

2018 Yılı Tesettür Kombinleri

2019 yılında ortaya çıkacak olan kombinlerden önce gelin beraber 2018 yılında nasıl kombinler yaptık?

2018 yılında genellikle triko, şifon, ve krep kumaşlar kullanıldı. Bunları kombinleme de en çok süet etekler, yelekler ve mevsimlik kaplar kullandık. Ancak 2019 ile birlikte bunların yerine yumuşak ve sıcacık kadifelere yer vereceğiz. 2018 yılında çok beğenilen ve damga vuran tulumları tamamen unutmadık. Bunların yerlerini askılı formları alacak ve tulumları bu senede kullanmaya devam edeceğiz.

2018 tesettür kombinleri arasında en çok kullandığımız renkleri ise şu şekilde sıralayabiliriz. Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Tonları, Turuncu, Şakayık, Mor, Ladin, Turkuaz ve Taba en çok tercih ettiğimiz renkler arasındalardı. 2019 tesettür modası içinde bu renkler popülerliğini koruyacak lakin daha canlı renkler ve tonlarla birleşecekler.

2019 Yılında Oversize Kazak

2019 yılı tesettür modası ile birlikte hayatımıza birçok farklı ton ve renk girecek. Bu ton ve renklerle buluşan Oversize Kazaklar ise modamızı belirlemede en büyük rolü oynamak için aday. Oversize kazaklar bizleri sıcak tutarken hoş ve cool görünümü ile bizleri bir adım ileriye taşıyacak.

Pratik giyim ve kombini sayesinde sıkca tercih edilecek olan oversize kazaklar, yarasa kolları, geniş ve bol görünümü ile bizimle özdeşleşen bir parça haline gelecek gibi görünüyor.

2019 tesettür modası için vazgeçilmez bir parça ise uzun sweatshirtler olacak. Daha önce alışılmadık kombinlere yol açan uzun sweatshirtler tesettür modası için bir yenilik anlamında. Kapülonlu modelleri ile yağmurlu havalarda tercih edilebilir olan uzun sweatshirtler, farklı model ve görünümleri ile gardolaplarımızda yerlerini almayı bekliyorlar. Salaş model severlerin en çok tercih edeceği parçalar arasında yer alıyorlar.