Yay Burcu 2019

  • 1 Star
    Loading...

VE JÜPİTER BURCUNUZDA

Yay Burcu 2019 yılında, Jüpiter yay burcuna geçiş yaptı diye toplu olarak sevindik bence en faydalı olduğu, herkese en azından pozitif düşünmeyi, silkelenmeyi, hayata bardağın dolu yanını görerek bakmamızı sağladığı burçta yol aldığı için mükemmel.

Fakat!

Sadece Şubat, Mart, Ağustos’un 2. Yarısı, Ekim ve Kasım da. Süre çok sınırlı yani. Değerlendiremezseniz yılın sonunda “ hani yaylar en şanslıydı” diyen seyircilerden olursunuz. Aktif olup her alanda şansınızı zorlarsanız yılın sonunda kazanan ve iyi bir yıl oldu diyen yay siz olursunuz. Önce pozitif kanaatle inanmakla başlayın, sonra bırakın biraz kilonuz artsın ve neşenizde tabii. Eğlenceye, evliliğe, en azından yeni aşklara sıcak bakın. Taşı sıksanız altına dönüşecek şansınıza güvenin tabii açıkladığım aylarda ve dönemlerde. Eğitim ve seyahat fırsatlarını kesinlikle değerlendirin. Ancak unutmayın yıl içinde kimi aylarda Neptün’le sert açı yapacak olan Jüpiter, kimi aylarda geri gidecek. Hayatınızda mutsuzluklar da olacak. Dikkati elden bırakmayın.

İŞ YAŞAMINIZ DEĞİŞİYOR

Yay Burcu 2019 yılında, iş yaşamınızda beklenmedik yükselişlere hazırlanın. Sıradan işlerin insanıysanız sıra dışı ve garantisi olmayan işler ilginizi çekmeye başlayabilir. Uranüs iş alanınıza Mart 2019’da yerleştiğinde sıkıcı iş ortamınızın sizi körelttiğini düşünmeye başlayacak, iyi de yapacaksınız. Daha konforlu bir yaşamı hak ediyorsunuz. Artık hobilerinizi de değiştirmelisiniz. Bilgiye olan merakınız bir biçimde yön bulmalı. Yazın, çizin, entelektüel birikiminizi diğerleriyle paylaşın. Olabildiğince çok kitlelere hitap edin. Uranüs’ün sizden beklentisi bu.

Öte yandan sağlığınızı da eskisi kadar umursamayacaksınız. Yine de kan dolaşımı ve tansiyon problemi yaşamınıza katılabilir. Bol egzersiz yapmak yalnızca beyniniz için değil vücudunuz için de bir ihtiyaç. İş yaşamınız yoksa ve siz öğrenciyseniz veya çalışmayan biriyseniz evde oturmak vücudunuza iyi gelmeyecek. Günlük ev işleri size yetmeyecek. Dışarı çıkın ve amacı yardım olan gruplarla bağlantı kurun. İnterneti aktif kullanın. Televizyona esir olmayın. Aksi halde Uranüs gerekli değişiklikleri yapamaz ve dışarı çıkmanız için bir yıkım yaratabilir. Her türlü yenilik ve değişiklik Uranüs’ün amacıdır.