Ayva Göbek Eritme Yöntemleri Nelerdir?

  • 1 Star
    Loading...

Pürüzsüz düz görünen bir karına sahip olmak mı istiyorsunuz? Göbek Eritme için egzersiz yapmak tabi ki bunun ilk koşuludur. Fakat yapılacak olan egzersizin yanı sıra bazı şeylere de dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle de yenilen ve içilen şeylerin zararlı olup olmadığı bu noktada önem taşıyor. Biz de sizlere ayva göbeğinizi nasıl daha basit eritebileceğinizin tekniklerini araştırdık. Peki, ayva Göbek Eritme teknikleri neler? Göbek nasıl eritilir? sorularının cevaplarını gelin birlikte öğrenelim.

Şeker Tüketimini Azaltın

Ayva Göbek Eritme için en etkili tekniklerinden biri şeker tüketimini azaltmak olacaktır.  Meyvelerin içindeki şekerler bizim açımızdan yeterlidir.

Ambalajlı İçeçekleri Almamaya Özen Gösterin

Dışarıda satılan ambalajlı içecekleri almamaya özen gösterin. Çünkü bu içeceklerin içerisinde yapay tatlandırıcı bulunuyor ve bu da yağ oluşumuna zemin hazırlıyor.

Protein Ağırlıklı Beslenin

Protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterin. Böylece metabolizmanız daha süratli çalışacak ve daha fazla kalori yakmış olacaksınız.

Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir?

Elma Sirkesi İçin

            Göbek Eritme için elma sirkesinden faydalanın. Her gün 1-2 yemek kaşığı elma sirkesi içmeniz yağ yakımını basitleştirecektir. Bu nedenle akşam yemeklerinize hazırlayacağınız salatalarda elma sitkesine yer verebilirsiniz.

En Etkili Ayva Göbek Eritme Kürü

Malzemeler:

  • 2 çorba kaşığı saf elma sirkesi
  • Yarım demet maydanoz
  • 1 adet limon
  • 500 ml. su

Yapılışı:

İnce ince kıyılan maydanozları kaynattığınız 500 ml. suya atıp 7-8 dakika kadar bekletin. Limonu ve elma sirkesini karıştırıp kaynatılan karışımın içine ilave edin. Göbek Eritme kürünüz hazır! Her gün iki bardak kadar bu karışımdan içmeniz hem ödem atacak hem de yağ yakımını sağlayacaktır. Kürü 1 hafta Aralıklarla uygulayınız.