Çekici Kadınlar ve Püf Noktaları

 • 1 Star
  Loading...

Çekici Kadınların Püf Noktaları

Çekici kadınlar, birçoğumuzun algıladığı gibi güzel ve alımlı bayanlar değillerdir. Aslında bu kural her zaman geçerlide değildir. Güzel bayanlarda çekici olabilirler ancak; çekicilik çoğu zaman kara göz kara kaştan ziyade bir bayanın hâl ve hareketlerinin, duruşunun, alımının, tavırlarının bütünüdür. Bazen bir bakışı bile karşısındaki kişiyi etkilemeye yeter.

Peki Tamamda Nasıl Çekici Kadınlar Arasına Girebilirim?

 

 • Kendinizi Beğenin

Evet;  basit ve sade bir kural eskilerin bir deyimi ile “İnsan kendini beğenmezse çatlarmış” diyerek kendimizi beğenmeli ve hoş göründüğümüze tatmin olmalıyız. Çekici kadınlar birçoğumuzda eksik olan o güven ve kendini beğenme olayını aşmış ve herhangi bir ortamda nasıl durduğunu, ceketini, şalını, eteğini fazla kafaya takmadan dik ve kendine güvenerek duran bayandır aslında. Sizlerinde yapması gereken tam olarak bu kendinizde kusur olup olmadığını düşünmek yerine sakin ve cesur olun.

Çekici Kadınlar

 • Bildiklerinizi Sergileyin

Bir diğer dikkat etmemiz ve bizi ön plana çıkaracak ve çekiciliğimizi arttıracak olay ise karşımızdaki kişiye zeki olduğumuzu ve karşısında ezik durmayacağımızı kanıtlamamız olacaktır. Bunu yapmamızın nedeni ise karşı cinslerimizde artık fazla görülmese de bayanların istenileni yapan, fazla karışmayan vs. özellikleri bekleme vaktinin çoktan geçmiş olması. Çağımızda birçok erkek artık zeki ve çekici bayanlardan hoşlanmaktadır.

 • Jest ve Mimikler

Dikkat edildiğinde bir ok gibi saplanan mimikler…

Bu tavsiyemiz ise çekici bir bayan olma yolunda tehlikeli ancak bir o kadarda etkili bir yöntem. Jest ve mimiklerimizi doğru anda doğru ayarlarsak karşımızdakinin zihin altına yerleşen bir kare bırakabiliriz. Ancak; fazla abartıp komik duruma düşmemeye de dikkat etmemiz gerekli.

 • Cesur ve Cüretkâr Giyim

Giyim kadınlarda en çok dikkat edilen durumların başında geliyor desek yanılmış olmayız. Giyim tercihlerinde fazla abartıya kaçmadan cesur ve çekici bir elbise ile kendi hanenize bir artı daha yazdırabilirsiniz. Erkekler kendine güvenen ve cesur bayanlar karşısında fazla dik kalamazlar. Dozunda ve güzel bir elbise ile çekiciliğinizi gölgelendirmeden elbisenizi seçmeniz çok önemli.

 

 • Makyaj ve Sadelik

Gözünüzün önüne hemen çekici kadınlar diye tanımlayabileceğiniz bayanların bir listesini getirin ve dikkatle hafızanızı yoklayın. Makyaj da gördüğünüz farklı olarak ne var? –Sadelik

Evet tam olarak bu çekici bir bayan için olmazsa olmaz kurallardan bir tanesi hafif ve göze batmayan abartıdan kaçılmış renkler ve tonlar. Bammmm işte tam olarak aradığımız tüyo bu. Sade ve alımlı bir makyaj belki ufak bir far ve rimel dokunuşu fazlası ile işinizi görecektir.

Çekici Kadınlar

 • Uzun veya Kısa saçlar

Çekici kadınlar Uzun saçlı mı? Kısa saçlı mı?

Tam olarak ikisi de çekicilikte bayanların asıl silahlarından bir tanesi saçlardır. Uzun saçlı kadınlar bu silahınızı kullanmaktan hiç çekinmemeli ve dolgun ve hacimli bir saç görünümü ile çekicilik hanesine direk artı skorları yazdırmalıdır. Ancak saçlarınız uzun değilse ve bu canınızı sıkıyorsa üzülmenize mahal yok. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin %40’ı uzun ve orta saçlardan ziyade kısa saçlı bayanlardan hoşlanmaktalar. Buda bizim elimizi bir hayli güçlendiriyor.

 • Bakışlar

“Bir bakışın ömre bedel”

Bu türkü sözü tanıdık gelmiştir. Evet bakışlar hatta derin ve anlamlı bakışlar bazen yukarıdaki saydıklarımızın hiçbirine gerek bırakmadan alacağımız her şeyi karşı taraftan almamıza olanak sağlayacaktır. Bir kadının bakışları bir dağı eritir deyimini bizlerde destekliyoruz ve derin ve anlamlı bakarak çekici bir bayan olma yolunda bu noktada fazla detaylandırmadan sizin bakışlarınıza güvenerek devam ediyor.

 

 • Karizma ve Albeni

Bir ortama girdiğinizde çekicilikle birlikte karşı tarafa en güçlü hissettirilecek duygulardan birisi karizma olacaktır. Karizma olacağım derken de surat asıp sert ve sevecenlikten uzak olmayın. Liseli kızlar gibi kikirik olmanıza da gerek yok tabiî ki. Muhabbet ve çevredeki insanlara göre ağır ve oturaklı olarak ve muhabbete ve olaylara doğru açıdan yaklaşarak az ve öz konuşarak bunu elde etmeniz fazlası ile mümkün.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI
 • Yılbaşı Kıyafeti Seçimi ve Modelleri – Moda Peşinde
  8 ay önce

  […] size birkaç öneride bulunacağız ve bunlara dikkat ederseniz şüphesiz oldukça göz alıcı ve çekici […]

  7