Dekolteli Gelinlik Modelleri 2019 Yılında Trend Olacak

 • 1 Star
  Loading...

Şüphesiz 2019 yılında Dekolteli Gelinlik Modelleri en trend modeller arasında yer alacak. New York moda haftasında 2019 ılı için trend olacak modeller sunuldu. Özellikle derin dekoltelerin moda olacağı ve omuz ile göğüs dekoltelerinin ön plana çıkacağı 2019 yılında, bu tür gelinliklere ağır dantel işlemeleri eşlik edecek gibi duruyor.

Dekolteli gelinlik modelleri

Prenses Gelinlik Modellerinde Dekolte

2019 yılında koleksiyonlarda bol miktarda Dekolteli Gelinlik Modelleri yer alırken prenses model gelinliklerde bundan nasibini alıyor. Her kadının en büyük hayali olan düğünleri ve düğün esnasında giyilecek olan gelinlikleri, saflığın ve temizliğin yanı sıra asaleti de temsil etmektedir. Her kadın bu süreçte en iyi tercihi ve en güzel görüntüyü yakalamak ister. Uzun bir süreç olan gelinlik seçimi sadece gelinliğin alınmasıyla da bitmiyor. Aksesuarları, gelin çiçeği, gelin ayakkabısı ve bunlara benzer olarak birçok ürünün de alındığı bu zamanda, aksesuarlarınız ile göz kamaştıracaksınız.

Prenses Gelinlik

Bu sezon gelinliklerin de eski klasik modellerin elden geçirilerek daha modern bir hale getirilmesi ile daha farklı gelinlik modelleri göreceğiz. Özellikle dantel eldivenleri 2019 yılında bolca göreceğiz. Sezona damga vuracak gibi duran bu ayrıntı oldukça hoş bir retro havası sağlamaktadır.

2019 Gelinlik Modelleri

Her yıl değişen gelinlik trendleri, 2019 yılında Dekolteli Gelinlik Modelleri üzerinden olacak. Oldukça farklı tasarımlar ve farklı modeller göreceğimiz 2019 yılında daha sade gelinlikler ön plana çıkıyor. Aksesuarların arttığı, dantel ve tüy kullanımına ağrılık verilen bu yılda dekolteler epey ön planda olacak gibi duruyor.

V yaka gelinlik modelleri

2019 Trend Gelinlik Modelleri

Bu yıl gözümüze sıkça çarpacak olan gelinlik modellerini sizler için sıraladık. New York moda haftasında da karşımıza bu modeller başlıca;

 • Bu sezon ilk olarak karşımıza derin V yakalı ve uzun kollu gelinlikler ile yine derin V yakalı ve düşük kollu gelinlikler çıkacak.
 • İnce askılı gelinlikler
 • Düşük omuz ve A kesim gelinlikler
 • Dantel yaka gelinlikler

V yaka gelinlik modelleri

 • Kalp yakaya sahip balık kesim gelinlikler
 • A yaka kesim tül yaka gelinlikler
 • Düşük omuzlu ve dantelli gelinlikler
 • İllüzyon yakaya sahip hem dar hem de prenses gelinlikler bu sezonun trendleri arasındadır.