Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler Nelerdir?

  • 1 Star
    Loading...

Bugün ne giysem? Ne giysem daha iyi durur? Günü mü nasıl geçiştirebilirim? Diyorsanız, Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler listesi sizlere yardımcı olacaktır. Temel ve modası geçmeyen bu kıyafetler ile her türlü kombin yapabilirsiniz.

Klasik parçalar, en kararsız kaldığınız anlarda kurtarıcınız olacaktır. Üstelik bu parçaları dolabınızdaki az kullanılan kıyafetleriniz ile kombinleyerek şık bir görünüme kavuşmanız son derece basit olacaktır. Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan, dolabınızda kesinlikle bulunması gerekli kıyafetleri şöyle sıralayabiliriz.

Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Koyu Renkli Kot: Açık renklilere göre daha rahat kombinlenebilen koyu renk kot pantolonlar, daha zayıf gözükmenizi de sağlayacaklardır. Modelini vücut tipinize göre seçebilirsiniz yalnız bedeninize oturmasına dikkat edin. Eğer bacaklarınızı ön planda tutmak istiyorsanız tercihinizi şu aralar son derece tanınmış olan ve Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler arasında yer alan skinny kotlardan yana kullanabilirsiniz.

Siyah Bluz: Siyah, şık bir bluz (ya da V yaka tişört) her durumda kurtarıcınız olacaktır. Etek ya da kot pantolonla basitçe kombinleyeceğiniz gibi, üzerine ceket ya da hırka giyerek de alternatif kombinler yaratmanız mümkün.

Küçük Siyah Elbise (Little Black Dress): Küçük siyah elbise, bir partiye, mülakata ya da şık bir kokteyle giderken giyebileceğiniz klasik bir parçadır. Üstüne deri ceketle kombinleyerek daha sportif görünebilir ya da klasik bir ceketle daha şık olabilirsiniz..

Beyaz Gömlek: Beyaz gömlek deyince aklınıza yalnızca iş kadınları gelmesin, zira bu parçayı kotlarınızla ve eteklerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Üstelik düz beyaz bir gömlek sade görünümü ile desenli – renkli pantolonları (ya da etekleri) çok güzel bir biçimde tamamlar.

Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Nude Stiletto: Şu zamanlarda en nadide ve en gözde parçalardan birisi olan nude stilettolar’dan kombinize hoş bir uyum katacaktır. Eskimeyen ve modası geçmeyen bu ayakkabılar çoğu kıyafetinize de ahenk sağlayacaktır.

Skinny Pantolon: Skinny pantolon, dört mevsim giyebileceğiniz, dolabınızdaki neredeyse tüm üstlerinizi kombinlemek için kullanabileceğiniz nadide bir parçadır. Altına ise bot, topuklu ayakkabı ya da babet giyebilirsiniz. Yani bu pantolonlar vazgeçilmez dolap parçalarından birisidir.

Sizlere yukarıda paylaştığımız içerikler Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler arasında yer almaktadır. Yinede dolabınızda bir eksik varsa bir sonraki alışverişinizde ilk önce onu almanızı tavsiye ederiz, unutmayın şu anda moda olan kıyafetlerin ömrü en çok 1-2 sezondur, yalnız klasikler her zaman moda kalmayı başarabilen parçalardır!