• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Edis’in Yeni Albümü Çıktı: ‘An’

 • 1 Star
  Loading...

Edis’in Yeni Albümü Çıktı: ‘An’

“Edis” yani “Edis Görgülü”; pop müziğin başarılı teenage seslerinden. Edis; beklenen albümüyle sevenlerine kavuştu. İlk; “Benim Ol” şarkısıyla başarılı bir çıkış yapan Edis; birçok başarılı şarkıya da imzasını attı. Yeni albümü “An” ise neredeyse her yerde çalmakta. Albüm; 12 şarkıdan oluşuyor. Albümün 10 şarkısı Edis’e ait. Albümün prodüktörlüğünü de kendisi yapan Edis; bu albümünde çok başarılı aranjörlerle de çalışma olanağı sağlamışAlbümde hem slow hem de hareketleri şarkılara yer vermiş. “An” albümündeki şarkılarsa şöyle; Roman, Çok Çok, Hayranım, Sevişmemiz Olay, Bana Ne, Sen Özgür Ol, Dur De, Eyvallah, Doldur İçelim, Gün Ola Harman Ola, Köle, An.

Edis; albümünde başarılı müzik direktörü Ozan Çolakoğlu ile çalıştı. Edis; Yasemin Mori ile de “Sevişmemiz Olay” şarkısında düet yaptı. Söz ve müziği Erkin Koray’a ait olan “Gün Ola Harman Ola” isimli şarkıyı da seslendiren Edis; albümünde düzenlemesini Mustafa Çeçeli’nin yaptığı bir şarkı da seslendirdi. Son yılların en popüler isimlerinden biri Edis. Başarılı bir çıkış şarkısı yakalayarak, müzik kariyerindeki basamakları hızla çıkmakta. Özellikle gençleri; hem sesiyle hem görsel olarak etkilemeyi başardı. Edis’in yeni albümü ise özenle hazırlanmış ve başarılı kişilerle çalışılma fırsatı bulunmuş bir albüm. Günümüz pop müziğin icrasının başarılı bir örneği olan “An” albümü; hem şarkıların sözleriyle hem de altyapı müzikleriyle şimdiden sevenlerinin dilinde.

OKUYUCU YORUMLARI
 • hakan
  7 ay önce

  mükemmel bir şarkıcısın ya

  3