• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gonca Vuslateri’nden Ayrılık Mesajı

  • 1 Star
    Loading...

Gonca Vuslateri’nden Ayrılık Mesajı

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile Edip Burak Erdoğan; 2015 yılbaşı günü evlenerek tüm sevenlerine sürpriz yapmıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı seçen ikili; geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldıklarını duyurdular. Gonca Vuslateri; geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından “Eşim Burak Erdoğan’la uzun bir süredir ayrı sürdürdüğümüz evliliğimizi hukuki olarak da sonlandırmaya karar verdik. İçinde bulunduğumuz yoğun gündeme, bizim için de hassas olan bu süreçte herkesin anlayışını bekliyoruz” mesajını yayınladı.

Peki, Gonca Vuslateri Kimdir?

Gonca Vuslateri; 2 Eylül 1986 Bursa doğumlu bir oyuncu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro mezunudur. Ruhsar, Eyvah Kızım Büyüdü, Aliye, Büyük Buluşma, Kız Babası, Canım Ailem, Bornova Bornova, Küçük Sırlar, Kaybedenler Kulübü, Yerden Yüksek, İbreti Ailem, Yalan Dünya dizi ve filmlerinde oynadı. 2015 senesi yılbaşı gecesi büyük bir sürpriz yaparak; ses mühendisliği yapan Edip Burak Erdoğan ile Phuket’te evlendi. Geçtiğimiz günler de ise boşanma kararı aldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.