• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

ilişkinizi canlandırmak için neler yapabilirsiniz

  • 1 Star
    Loading...

Eğer uzun süreli bir birlikteliğiniz varsa ilişkinizi canlandırmak için neler yapabilirsiniz merak edersiniz. Çünkü uzun süreli bir ilişkiyi sürdürmek günümüzde oldukça meşakkatli bir iştir. Hatta bir nevi büyük başarıdır diyebiliriz. Dolayısı ile evli kişiler de sevgili olan kişiler de ilişkilerinin ilk günkü gibi olmasını daima arzu ederler. Ancak herkesin bildiği üzere bir ilişkinin de ilk günkü gibi olması mümkün değildir. Tabi bir ilişkinin ilk günkü hali ile uzun yıllar sürmesi pek mümkün olmasa da ilişkiyi canlı tutma yollarını bilen kişilerin ilişkilerini canlı ve aktif tutması mümkündür.

İlişkiyi Canlı Tutma Yolları Nelerdir

İlişkiyi canlı tutma yolları olarak bazı önerileri çiftlerin uygulamasında yarar vardır. İşte bunlardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

1- Birbirinizi özleyecek zamanlar yaratın. Yani her şeyi birlikte, dip dibe yapmayın. Birbirinizden ayrı olarak yaptığınız plan ve aktiviteleriniz de olsun.

2- Özel günlere önem verin. Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günleri unutmayın. Romantik ortamlar hazırlayarak ya da çeşitli sürprizler yaparak bu özel günlerin keyfini çıkarın.

3- Kişisel bakımınızı ihmal etmeyin. Eşim ya da sevgilim beni her halimle sever deyip bakımsız ve kendinizi salmış bir hal içinde olmayın.

4- Birbirinizi dinleyin. Birbirinizle zevkleriniz, sorunlarınız, hobileriniz hakkında konuşun ve birbirinizi dinleyin.

İlişkiye heyecan katmak konusunda gerektiği takdirde uzmanlara da başvurabilir ve uzman önerilerine de kulak verebilirsiniz. Tüm çiftlere mutluluklar dileriz.