• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kabarık Nişan Elbisesi Modelleri 2018

  • 1 Star
    Loading...

Kabarık Nişan Elbisesi Modelleri 2018

Her ne kadar genel olarak kabarık tasarımlar gelinlik modelleri için tercih edilse de elbette ki günümüzde kabarık nişan elbisesi modelleri 2018 tasarımlarına yer vermekte mümkün oluyor.

Ünlü, yerli ve yabancı tasarımcılar, nişanlık modellerinde de modaya yön vermektedir. Kullanılan pek çok farklı kesim detayı ile şekillendirilen bu elbiseler, abiye kıyafet modelleri kapsamında tüketicilere sunulmaktadır. Asimetrik ve simetrik kesim detayları genel olarak diğer modellerde yerini alsa da kabarık nişanlıklar için aşağıda ki bilgilere göz atmak mümkündür.

Prenses nişanlık modelleri

Kabarık nişanlık modelleri, elbette ki prenses tasarımları ile oldukça gösterişli bir tasarıma sahiptir. Etekte kullanılan dantel ve tül detaylar, kabarık bir tasarımı ön plana çıkarmaktadır. İÇ kısmında dantelli bir astar kullanılırken, kabarıklık vermek için de tül malzemeler tercih edilebilmektedir. Elbette ki bunun yanı sıra ipek ya da saten gibi pek çok kumaş seçeneği de bu ürünlerin üretimlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Sizlerde 2018 prenses nişanlık modelleri gibi seçimlerinize, görsellerden ulaşarak, karar verme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Dekolteli nişanlık modelleri

Elbette ki alt tasarımında kabarık bir görünüm olsa da üst kısım da nişanlıklar için oldukça önemlidir. Göğüs ve sırt dekoltesi kullanmak isteyenler, straplez nişan elbisesi modelleri arasından seçimlerini gerçekleştirebilirler. Yine dekolteli olan bazı ürünlerde, tek ya da çift askılı tasarımlar olduğu gibi, omuzdan askılı tasarımlarda yaygın olarak kadınların tercih ettikleri ürünler arasındadır.

Kabarık Nişan Elbisesi Modelleri 2018