• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Nikah Elbisesi Modelleri 2018

  • 1 Star
    Loading...

 

Nişan ve düğün törenlerinin yanı sıra, nikah törenlerinizde de farklı bir elbise tercih etmek istiyorsanız, yine beyaz tonlamalar her daim doğru seçim olacaktır. Bu durumda da nikah elbisesi modelleri 2018tasarımları tüketicilerine yardımcı olurken, ünlü, yerli ve yabacı birçok farklı tasarımcının kreasyonlarına göz atmak mümkündür.

Mini nikah elbisesi modelleri

Etek kesim detayı bir elbise için çok büyük öneme sahiptir. Tercihleriniz arasında eğer ki mini etekler yer alıyorsa, etek kesimi kısa olan ürünlerden tercihlerinizi yapmanız gerekmektedir. Her ne kadar midi boylar da kişilerin tercihlerinden olsa da kısa nikah elbisesi modelleri bu konuda iyi bir yere sahiptir. Böylelikle oldukça şık ve modern görünebilmek mümkün olacaktır.

Omuz dekolteli modeller

Yine elbisenin üst kısım detayları da modern ve şık görünmek için önemli bir yere sahiptir. Omuz dekolteli şık bir nikah elbisesi de tercih edebilirsiniz. Yine omuz kısımlarında kullanılan dantel ve transparan detaylar bir modele yenilik kazandıracaktır. Kullanılan taş ve inci süslemeler, beyaz nikah elbiseleri için oldukça yaygın olsa da sadece dantel motifler de tercihleriniz arasında olabilir.

Straplez modeller

Elbette ki bu kategori de modellerin çeşitlendirilmesi mümkündür. Yine, straplez nikah elbise modelleri de son yıllarda yaygın olarak tercih edilirken, tüm bu bahsettiğimiz modeller ve bunların dışında kalan seçenekler için, web sayfamız üzerinde yer alan görsellere göz atabilir, bilgi sahibi olabilir ve karar sürecinizi hızlandırabilirsiniz.