Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Her bayanın farklı zevk ve tercihleri bulunduğu için Gelinlik Modellerinde de bir hayli farklı model bulunmaktadır. Bazısı uzun ve kabarık, bazıları tarlatansız ve düz, kimisi ise Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri bulunmaktadır.

En çok dikkat çeken modellerden birisi olan Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri özellikle uzun bacaklı gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Daha çok genç gelin adaylarının tercih ettiği bu model, son zamanlarda aşırı ilgi görmeye başlamıştır. Çoğunlukla prenses model seçen gelin adayları, bu tarz gelinliklerde daha çılgın ve daha batılı bir tarz seçmektedirler.

Zayıf ve narin bayanlar açısından oldukça tercih sebebi olan bu gelinlikleri artık her yerde bulmak mümkün. Bu tarz gelinlik seçimlerinde ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Gelinlik boyundan ötürü sürekli ortada olan ayakkabı seçimlerinizde ince topuklu açık ayakkabılar veya stiletto tarzı narin bir seçim yapılması daha uygun olacaktır.

Unutmadan bu gelinlik için düzgün bir vücut bulunması gerekmektedir. Kısa ön tarafı ile bacak dekolteniz düğün boyu göze çarpacak ve kendisiyle barışık kadınlarda çok hoş bir duygu uyandıracaktır.

Fırfırlı Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

Fırfırlı olarak son derece göz alıcı hale gelen bu model, straplez, askılı ya da kısa kollu modellere de uygulanabilmektedir. İsterseniz uzun isterseniz de kısa kuyruk seçimine de sahipsiniz.

Sade Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

Sadeliğinde çok güzel bir duruş sergilediği Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modellerinde A kesim kullanılmakta ve ince tüller ile saf bir güzellik ortaya çıkarılmaktadır. Açık saç ile destekleyebileceğiniz bu modelde, saçınıza hoş bir aksesuar ile görünümünüzü daha canlı kılabilirsiniz.

İnci Süslemeli Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

İnci süsleme seçeneği de bulunan bu modelde özellikle üst kısım inci işlemesiyle parlak ve gösterişli bir görünüme kavuşturulmuştur. Gelinliğin altı sadece tüllerden oluşan bu model ile marjinal bir seçim yapabilirsiniz.

Tüylü Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modellerinde farklılık yaratmak için tüy kullanılmış modellerde bulunmaktadır. Havalı bir görünüm sağlayan bu tüller gelinliğinize son derece hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Bu model askılı, straplez ve omuz askılı modellere de uygulanabilmektedir.