Pratik Tesettür Kombin Yapımı?

  • 1 Star
    Loading...

Kıyafetler aslında insanların kimliğini de saptamaktadır. Bu yüzden insanlar Tesettür Kombin tercihinde son derece dikkatli davranmak zorundadırlar. Giyinmek son derece basit bir prosedür olsa da doğru giyinmek biraz daha zahmetli olabilmektedir. Çünkü giyinmek ve doğru giyinmek arasında çok fark vardır.

Doğru giyinmek için modaya makul renkler, desenler ve çizgiler kullanılmalıdır. Bunların dışına çıkıldığında rüküş bir görüntü ortaya çıkacaktır ki kimse etrafında rüküş olarak tanımak istemez. Bu nedenle kıyafet tercihlerinde ve kombinlerinde son derece dikkatli davranmak gerekiyor. Aksi halde kötü bir görünüm ortaya çıkabilir ve kimse kötü görünmek istemez. Bu yüzden modaya makul ve vücut yapısına makul giyinmek şarttır.

Aksi halde insanlara karşı kimlik yanlış yansıtacaktır. Herkes şık ve hoş bir görünüm elde etme amacı güderler. Bu amacı gerçekleştirmek için doğru tesettür kombin yapmak gerekiyor. Moda sürekli değişen ve gelişen bir yapıda olduğu için modanın hassas takip edilmesi ve ona makul Tesettür Kombin yapılması gereklidir.

PratikTesettür Kombin Yapımı?

Tesettür Kombin Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kıyafet seçimi gerçekten kafa yorulması gereken bir prosedürdür. Zaten bu yüzden insanlar kıyafet seçiminde çoğunlukla kararsız kalmaktadırlar. Herkes doğru kombin yapabilmek için çaba gösteriyor. Fakat doğru tesettür kombin yapabilmek için bazı noktalara da dikkat etmek gerekiyor. Birçok modacı doğru tesettür kombin nasıl yapılır sorusunu yanıtlamıştır. Buna göre doğru kombin için:

  1. Mevsimi ve mevsim şartlarını iyi bilmek gerekir.
  2. Mevsime makul kumaş seçimi yapılmalıdır.
  3. Mevsime ve hava şartlarına makul olarak renk seçimi yapılmalıdır.
  4. Kombin yapılacak parçalar arasında kumaş ve renk ahengi olması gerekir.
  5. Modayı yakından takip edebilmek ve modaya makul desenlerde parçalar tercih etmek gerekir.

Tüm bunlara uyulduğu takdirde doğru Tesettür Kombin seçimi yapılmış olacaktır. Kıyafetlerde bilhassa kumaş renk ve desen ahengine dikkat etmek gerekiyor. Fazla göz yormayan desenleri tercih etmekte her zaman yarar vardır. Aynı zamanda kıyafetin giyileceği ortamda baz alınarak seçimler yapılmalıdır. Günlük kıyafet seçiminde çok abartılı desen ve prosedürlerden kaçınmak gerekir. Bunlar daha fazla gece kıyafetleri için makuldür.