• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sanal flörtte bilmeniz gereken kurallar

  • 1 Star
    Loading...

Sanal flörtte dikkat etmeniz gereken kurallar neler biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız öğrenmek için hiç de geç kalmış sayılmazsınız. Şöyle ki günlük yaşantımızı ele geçirmiş olan internet alemi, pek çok insanın özel hayatını da ele geçirmiş durumda dememiz mümkün. İnsanlar iş ve ev koşuşturması arasında o kadar büyük zaman harcıyorlar ki arkadaşlar ile görüşecek, yeni insanlar ile tanışacak ya da sevgili veya eş adayları bulabilecek ortamlara normal hayatlarında katılma fırsatları olmuyor.

Bu nedenle günümüzde büyük bir çoğunluk internet aracılığı ile yani sanal alemde birbiri ile tanışıp flört ediyor ve sevgili oluyorlar. Elbette bu olay artık günümüzde olağan bir durum halini aldı. Ancak kişilerin sanal alemde flört kuralları neler hususunda da iyi bir bilgi sahibi olmalarında yarar var. Çünkü kişilerin kendilerini koruması ve karşıdaki kişiye hemen güvenmemesi açısından bu kuralları bilmek kişilere bir nevi güvenlik kalkanı sağlama özelliğini taşıyor.

Sanal Flörtte Nelere Dikkat Etmelisiniz

1- Kendinizle ilgili ev adresi gibi hususi bilgileri hemen paylaşmayın.

2- Yüz yüze görüşmek için buluşmadan önce mutlaka telefon ile görüşün.

3- Buluşmaya karar verdiğiniz zaman buluşma yerini siz belirleyin. Issız yerlere gitmekten kaçının.

4- Flört ettiğiniz kişiyi evinize davet etmeyin ya da o kişinin evine buluşmaya gitmeyin.

5- Arkadaşlarınıza ya da yakınlarınıza görüştüğünüz kişiden bahsedin. Flört ettiğiniz kişiden haberdar olan birileri mutlaka olsun.

İnternetten tanıştığınız biri ile görüşmek konusunda asla sabırsız ve aceleci olmayın. Karşınızdaki kişiden emin olduktan sonra görüşmeye gitmeniz, hatta yanınızda bir arkadaşınızı da götürmeniz güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.