• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tesettürlü Bindallı Kaftan Modelleri 2018

  • 1 Star
    Loading...

 

Tesettür giyim öncüsü pek çok firma, birbirinden farklı tasarımlarını kullanıcılarına sunarken, eski yıllara göre çok daha fazla çeşit bulabilmeyi mümkün hale getirmiştir. Yine kına gecelerinde ve düğün gecelerinde tercih edilecek kıyafetlerden birisi de tesettürlü bindallı kaftan modelleri 2018 tasarımları arasında yer alıyor. Renk, desen, işleme ve süslemeler bu modelleri oldukça gösterişli hale getirirken, genel olarak renk ve desen seçenekleri aşağıda ki gibidir.

Yaprak desenli kaftanlar

Bahsetmiş olduğumuz tesettürlü bindallı modelleri yine her yıl olduğu gibi 2018 yılında da genel olarak mor kadife kumaşlardan üretilmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı ve bordo seçenekleri de bulabilmek mümkün oluyor. Elbette ki bu renklerin üzerine en çok uyum sağlayan altın renk tonlaması da ürünlerin daha şık görülmesinde yardımcı olmaktadır. Altın tonunda yapılan yaprak desenleri ve işlemeleri tüketicilerin tercihleri arasında.

Çiçek desenli bindallı modelleri

Ek bir seçenek olarak, çiçek desenli tesettür bindallı modelleri tüketicilerin seçimlerinden olacaktır. Yine mor, kırmızı, bordo ve lacivert gibi pek çok seçenek bu kapsamda mevcut oluyor. Sizlerde tarzınıza ve isteklerinize göre en uyumlu seçimi yapmak üzere bu ürünlere de göz atabilirsiniz.

Kabarık bindallı modelleri

Yine ipek ve kadife kumaş üzerine tül kabartmalar yapılarak, en şık dantelli bindallı modelleri de tüketicilere sunulmaktadır. Farklı kesim detayları, model ve renk seçeneği hakkında daha detaylı bilgiler için, web sayfası üzerinde yer alan görsel öğelerden yardım almak mümkündür.