• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yepyeni askılık modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Birbirinden şık ve kullanışlı askılık çeşitleri ile evinizi güzelleştirmek isterseniz bu yazımızı okumalısınız. Askılıklar ne kadar göze basit ve sıradan bir eşya gibi görünse de eksikliği hemen hissedilen bir eşyadır.

Kış mevsimine girmemizle birlikte montlar, atkılar ve kazaklar derken askılıklarımız dolup taşacak. Evinizin antre veya odalarında askılık ihtiyacınız varsa aşağıdaki askılık modelleri resimlerinden size uygun olanı beğenebilir ya da askılık satışı yapan web sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu sebeple evinize en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçmekte size kalmış bir husustur. Ahşap, metal veya mermer tabanlı modeller ile askılık çeşitlerini olabildiğince çeşitlendirmeye çalışan firmamızı tercih edebilir ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

sandalyedeposu.com web sitesinde sizlere çok sayıda ahşap model askılıklar bulunmaktadır. Dekoratif çam askılıklar, liman ahşap askılıklar veya dolaplı vestiyerler tam da sizin aradığınız modeller olabilir. Ahşap modellerde çoğunlukla gürgen ağacı ve kayın ağacı tercih edilmektedir.

Firmamızda askılık dışında koltuklar, sandalyeler, sedirler, masalar ve dolaplar da bulunmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ederek avantajlı fiyatlar ve güvenli alışverişten faydalanabilirsiniz. Ürünlerimiz anlaşmalı kargo ile sigortalı olarak Türkiye’ nin her yerine ulaştırılabilmektedir.